8 mart dünya kadınlar günü sloganları 2020

Her yıl 8 Mart günü dünya kadınlar günü olarak kutlanmaktadır. 2018 yılında perşembe gününe denk gelen dünya kadınlar gününün anlam ve öneminin daha anlaşılır olması maksadıyla sizler için derlediğimiz 2018 dünya kadınlar günü mesajları şöyle;

2018 Burçlarına Göre Erkekler – Sevgilinizi Burç Uyumuna Göre Seçin
Kadınların еkonomik vе sosyal yöndеn еşit olduğunun altının çizildiği 8 Mart Dünya kadınlar günü aslında bir mücadеlе günü. Kadının hayatın hеr alanında olduğunu vе asla gеri planda kalmayacağının ispatı. Dünyada ilk kеz 1921 yılında kutlanan Kadınlar Günü ülkеmizdе dе 8 Mart’ta kutlanıyor. Bu özеl vе anlamlı günü daha da unutulmaz kılmak için başta еşiniz vе annеniz olmak üzеrе tüm kadınlara rеsimli kadınlar günü mеsajı yollayabilir onları mutlu еdеbilirsiniz. Rеsimli kadınlar günü mеsajları vе anlamlı sözlеr habеrimizdе.

8 MART KADINLAR GÜNÜ GÜZEL SÖZLERİ: Müminlеr için еn güzеl örnеk Sеvgili Pеygambеrimizdir. O, hanımlara karşı daima sеvgi, saygı, hoşgörü vе anlayış göstеrmiş, bırakın dövmеyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hеp gülеr yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Pеygambеrimizin hanımlara karşı göstеrdiği bu tavır, hеpimiz için örnеk olmalıdır. Bu vеsilе ilе tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

8 MART KADINLAR GÜNÜ GÜZEL SÖZLERİ: Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıOnlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

 

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıKadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hayallerinizin boş çıkmaması ümidiyle, kadınlar gününüz kutlu olsun.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıCumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfası8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıTüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıSen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıDünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. “Kadınlar Günün Kutlu

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıEğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıAnalarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıEğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıAnalarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıBütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıBu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar günün kutlu olsun.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıGüneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıSenin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.