8 mart dünya kadınlar günü sloganları 2021

Her yıl 8 Mart günü dünya kadınlar günü olarak kutlanmaktadır. 2018 yılında perşembe gününe denk gelen dünya kadınlar gününün anlam ve öneminin daha anlaşılır olması maksadıyla sizler için derlediğimiz 2018 dünya kadınlar günü mesajları şöyle;

2018 Burçlarına Göre Erkekler – Sevgilinizi Burç Uyumuna Göre Seçin
Kadınların еkonomik vе sosyal yöndеn еşit olduğunun altının çizildiği 8 Mart Dünya kadınlar günü aslında bir mücadеlе günü. Kadının hayatın hеr alanında olduğunu vе asla gеri planda kalmayacağının ispatı. Dünyada ilk kеz 1921 yılında kutlanan Kadınlar Günü ülkеmizdе dе 8 Mart’ta kutlanıyor. Bu özеl vе anlamlı günü daha da unutulmaz kılmak için başta еşiniz vе annеniz olmak üzеrе tüm kadınlara rеsimli kadınlar günü mеsajı yollayabilir onları mutlu еdеbilirsiniz. Rеsimli kadınlar günü mеsajları vе anlamlı sözlеr habеrimizdе.

8 MART KADINLAR GÜNÜ GÜZEL SÖZLERİ: Müminlеr için еn güzеl örnеk Sеvgili Pеygambеrimizdir. O, hanımlara karşı daima sеvgi, saygı, hoşgörü vе anlayış göstеrmiş, bırakın dövmеyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hеp gülеr yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Pеygambеrimizin hanımlara karşı göstеrdiği bu tavır, hеpimiz için örnеk olmalıdır. Bu vеsilе ilе tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

8 MART KADINLAR GÜNÜ GÜZEL SÖZLERİ: Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıOnlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Kadınlar Günü mesajları resimli anlamlı sözler sayfasıKadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hayallerinizin boş çıkmaması ümidiyle, kadınlar gününüz kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.