İhale Yargı KararlarıKAMU İHALE MEVZUATI

Ayrı bir ihale konusu olması gereken işin, Genel Müdürlük oluru ile projede değişiklik yapılmak suretiyle ihale edilmesi (kik kararı)

Mevzuat-18

Başlık :Ayrı bir ihale konusu olması gereken işin, Genel Müdürlük oluru ile projede değişiklik yapılmak ve işin keşfinde %84,58 oranında artış sağlamak suretiyle sosyal tesis yapılmasının mümkün bulunmadığı hakkında karar.
Özet :Ayrı bir ihale konusu olması gereken işin, Genel Müdürlük oluru ile projede değişiklik yapılmak ve işin keşfinde %84,58 oranında artış sağlamak suretiyle sosyal tesis yapılmasının mümkün bulunmadığı hakkında karar.
Karar Dosya İçerik :
8. Daire,  Karar Tarihi : 16.5.2002, Tutanak No : 5048Trabzon 2 No’lu Katma Bütçeli İdareler Saymanlığı 1999Müteahhit … Ltd.Şti. yükleniminde bulunan “Ayder Şehir Geçişi ve Kavran Yayla Yolu İnşaatı İşi”nin devamı sırasında, ayrı bir ihale konusu olması gereken işin, Genel Müdürlük oluru ile projede değişiklik yapılmak ve işin keşfinde %84,58 oranında artış sağlamak suretiyle sosyal tesis yapılması mümkün bulunmadığından, fazla ödenen tutarın sorumlulara ödettirilmesine,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.