Rüyada Altına Kaçırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada altına kaçırmak ne anlama gelir?

Rüyada altına kaçırmak genelde pozitif sonuçları olacak olan bir durum olarak değerlendirilmektedir…

Toplu bir ortamda altına kaçırmak bir sınavda başarılı olacağı, muvaffak olacağı, zorluğun üstesinden geleceği anlamını taşımaktadır….

rüya gören kadın ile ilgili görsel sonucu

Bir aile toplantısında altına kaçırmak ise; aile arasında yaşanan bir sıkıntının sona ereceği şekilde yorumlanabilir….

Rüyada altına kaçırmak, zenginliğe ve berekete, hayatta gidişatın düzeleceğine delalet eder.

Rüyada kalabalık bir ortamda altına kaçırmak, kişinin eline milli piyango ya da buna benzer bir şans oyunundan para geçeceğini ve kişinin bu para ile çevresindeki insanlara hediyeler alarak veya onların borçlarını kapatarak o insanlara destek olacağını ve onları mutlu edeceğini işaret eder.

rüya gören kadın ile ilgili görsel sonucu

Rüyada ders çalışırken altına kaçırmak, rüya sahibinin öğrencilik hayatında zorluk çekmeyeceğini, hem maddi hem de manevi olarak rahat bir öğrencilik hayatı süreceğini ve okulunda da gerek öğretmenleri gerekse öğrenci arkadaşları tarafından çok sevileceğini rivayet eder.

Rüyada pazarda altına kaçırmak, rüyayı gören kişinin bir konuda kafasının çok karışık olduğunu, bu karışıklığı çözüp net olmaya çalıştığını ancak bunu tam olarak başaramadığını bu nedenle de iç huzurunun kaçtığını ve aklının bir türlü karar veremediği bu konuda olduğunu delalet eder.

rüya gören kadın ile ilgili görsel sonucu

Rüyada düğünde altına kaçırmak, kişinin bir şeyler almak için niyetlenen bir kişinin fikrini yapacağı yorumlar ile karıştıracağını ve o insanın istediği şeyi almaktan vazgeçmesine neden olacağını işaret eder.

Rüyada sevgilinin yanında altına kaçırmak, rüya sahibinin çok değer verdiği ve sevdiği bir insan tarafından maddi anlamda destek göreceğini ve bu destek ile çok arzu ettiği bir durumu yaşayacağını ve bu insana çok minnet duyarak gönül borcu olacağını rivayet eder.

Rüyada aile büyüklerinin yanında altına kaçırmak, kişinin ailesi tarafından uygun görünen, maddi durumu iyi bir kısmet ile tanıştırılacağını, ailesinin rüya sahibinin o insan ile tanışması için bir yemek yemesini isteyeceğini, rüya sahibinin de bu durumdan hoşnut olduğunu ve bu insanla sırf ailesi istediği için değil kendi de istediği için görüşüp ona bir şans vereceğini delalet eder.

rüya gören kadın ile ilgili görsel sonucu

Rüyada ev süpürürken altına kaçırmak, rüya sahibinin yeni tanıştığı insanlardan geçmiş hayatında yaşadıklarına dair bazı şeyleri gizlediğini, geçmişinde utandığı bazı yaşantılarının olduğunu bu nedenle yeni tanıştığı arkadaşları ile eskiden beri tanıştığı arkadaşlarını bu nedenle bir araya getirmekten kaçındığını ve bu konuda tedirginlikler yaşadığını rivayet eder.

Rüyada yabancı bir devletteyken altına kaçırmak, rüya sahibinin evine uzun süreli bir misafir geleceğini, bu misafirin bir türlü gitmemesi ya da kalma süresini sürekli uzatmasından dolayı eşi ya da sevgilisi ile sıkıntılar yaşayacağını ve en sonunda bu misafir ile kavga edeceklerini ve misafirin bu şekilde gideceğini işaret eder.

Rüyada bilgisayar başındayken altına kaçırmak, kişinin bir konuyla alakalı içinde biriktirdiği ve söylemek istediği çok şey olduğunu ancak doğru yer ve zamanı beklediğini ve bu nedenle şimdilik sustuğunu fakat o anı yakaladığında sözleri ile bazı insanları kıracağını ve çevresi tarafından da haklı görüleceğini delalet eder.

rüya ile ilgili görsel sonucu

Rüyada yemek yaparken altına kaçırmak, rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını fazlasıyla aldığını, iş anlamında hem ortamı güzel hem de iş arkadaşları güzel olan bir yerde çalıştığını ve bu mutlulukla işini severek yapıp bereketli ve hayırlı olan bol paralar kazandığını rivayet eder.

Rüyada ağlarken altına kaçırmak, rüya sahibinin sevdiği, gönlünün derinliklerinde yer tutmuş olan sevdiği insandan tam umudu kestiği anda o insanın kendisine bir adım atacağını ve rüya sahibinin bu adım ile şok olacağını fakat mutluluktan da çıldıracağını delalet eder.

İlgili resim

Rüyada kaçırıldığı için korkudan altına kaçırmak, kişinin hayatında çok değer verdiği bir insanı kaybetme korkusu yaşayacağını, bu korkudan dolayı üzüleceğini ancak bu kaybetme korkusu ortadan kalkınca o insana çok da değer vermeyeceğini ve hatta zamanla bu insanı hayatından çıkaracağını işaret eder.

Rüyada altına kaçırmak, zenginliğe işaret eder. Rüya sahibinin eline yüklü bir miktar para geçecektir. Maddi açıdan oldukça rahatlayacak ve refah düzeyi yükselecektir. Eğer rüyada altına kaçırdığını herkes görmüş ise, zenginliği uzun sürecek ve daha da artacaktır. İşleri yoluna girecek ve belli bir düzene oturacaktır. Rüya sahibi iş hayatında yükselme aşamasına geçecektir.

İlgili resim

Rüyada altına kaçırmanın ile ilgili yapılabilecek diğer bir yorum ise; yanındakilere rahatsız edecek bir durum yaratmak, yada kişiye zarar veren akrabalarının olumsuzluklarından kurtulunacak anlamına gelir….

Bir başka yorum ise mahcubiyet ortaya çıkaracak bir durumun oluşması şeklinde yorumlanabilir…

Sizde rüya sonucunuzu yorum kısmında paylaşarak altına kaçırmak ile ilgili olası sonuçları okuyucularımızla paylaşabilirsiniz….

kaynak:www.ruyamnediyor.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.