Lerzan Mutlu, Müge Dağıstanlı, Oya Aydoğan Atışması…

Geçtiğimiz Pazar günü vefat eden program arkadaşı ’la aralarında bir problem olduğu iddialarına açıklık getiren kendisiyle ilgili bir röportajı sırasında “yayını basarım, o haddini çok aştı” diyen Bülent Ersoy’u savcılığa verdiğini söyledi ve; “Benim sana verecek öyle büyük cevaplarım var ki; ama saygımdan susuyorum. Sen Allah’ı ağzından düşürmeyen bir kadınsın. Sen orada üç-beş kendini bilmezin lafıyla nasıl böyle bir açıklama yapabilirsin?

Yazıklar olsun. Önce Allah katında sonra da mahkemede herkes bunun hesabını bir bir verecek. Çünkü benim Allah’tan başka hiç kimsem yok. Benim Allah’ım var. Bunu yapanların Allah’ı yok. Allah korkusu olan insan asla böyle bir şey yapamazdı. Bülent Ersoy sen nasıl bana yargısız infaz yapabilirsin? Ufacık, bit kadar bir kadınım, yazıklar olsun. Sen bana bunu yapmayacaktın Bülent Ersoy senin Allah inancın şu kadar olsaydı 3-5 kendini bilmezsin lafıyla çıkıp kameralara o açıklamaları yapmazdın. Yazıklar olsun. Ne acı ki seni de savcılığa verdim, ne acı ki sana da 100 bin TL’lik tazminat davası açtım. Çünkü ispat edemeyeceğiniz her şey iftiradır.” diye seslendi.

Lerzan Mutlu-5

Lerzan Mutlu: ‘Her damla sizin canınızdan çıksın’

Oya Aydoğan’ın vefatından sonra gözler tartıştığı söylenen Lerzan Mutlu’ya dönmüştü. Mutlu, moderatörlüğünü yaptığı programda Bülent Ersoy, gibi kendisi hakkında konuşanlara ateş püskürdü.

 Bülent Ersoy ile benzer iddialar ortaya atan Kanal D’de bir program yapan Müge Dağıstanlı için de Lerzan Mutlu “Nasıl oluyor tek taraflı yayın yapıyorsunuz? Bu bir karalama kampanyasıdır.” dedi.
Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programında birlikte yer alan Lerzan Mutlu ve Oya Aydoğan’ın tartıştıkları ileri sürülmüş ve Lerzan Mutlu’nun Aydoğan’a ‘Seni kadrodan çıkarttıracağım’ şeklinde bağırdığı iddia edilmişti. Oya Aydoğan’ın iddia edilen tartışmadan sonra hastaneye kaldırılmasıyla birlikte oklar Lerzan Mutlu’nun üzerine çevrilmiş, hastanede arkadaşını ziyarete giden Bülent Ersoy, magazincilere net bir şekilde Mutlu’ya kızgın olduğunu belirtmişti.

Müge Dağıstanlı-4

Lerzan Mutlu, Deniz Akkaya için de şunları söyledi:

“Deniz Akkaya benim hastaneden kovulduğumu söylüyor. Beni hastaneden kovacak adam daha dünyada yok. Ben hastaneye bir kere gittim. Bu dedikoduları duyduktan sonra bir daha gitmedim. Ben midemin bulandığı ortamlarda durmak istemiyorum. Hastanenin çay bahçesini dedikodu bahçesine çevirmişsiniz. Ben evimde dua ettim siz orada dedikodu yaptınız. Ben koridorda Oya Aydoğan ile kavga etmişim…

Hangi koridorda? Ben yayına 2 dakika kala bu programa geliyorum, yayın bitiyor gidiyorum. Oya Aydoğan ile benim dışarıda hiç bir görüşmüşlüğüm yok. Deniz Akkaya sen zaten ben bu masaya geldiğimden beri bana takıksın. Başarımdan dolayı bana vurmayın, çarpılırsınız. Deniz Akkaya sen de savcılıktasın.”

Magazincilere hastane önünde “Ben o kıza çok sinirliyim. O haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana.Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür. Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek… Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım” diyen Ersoy’un sözlerine Lerzan Mutlu ilk kez cevap verdi.

Lerzan mutlu aynı masada yorumculuk yaptığı Oya Aydoğan anısına bugüne kadar sustuğunu söylerken “O cuma günü Oya abla gideceğini biliyormuş gibiydi. Biz sarılarak birbirimize veda ettik.” dedi.

kaynak:gecce.com, sözcü.com, izlesene.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.