İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

İletişim ve reklam için: kamufinans@gmail.com

iletisim

Sitemizde yer alan makalelerin tüm hakları kamufinans.com sitesine aittir.

Sitede yer alan makalelerin kullanımı yasaktır. Makalelerin kullanım bedeli www.kamufinans.com site yönetimice bildirilecek hesaba yatırılması halinde kullanılabilir.

Sayfamızda yayınlanması istediğiniz makalelerinizi kamufinans@gmail.com mail adresine gönderiniz….

Sayfamızda yer alan haber ve yorumlarla ilgili, veya sorularınızla ilgili olarak kamufinans@gmail.com adresine mail gönderiniz.

Sayfamız telif sahibi yayın kuralları gereği, diğer sitelerden alınan haber ve yorumları kaynak göstermek suretiyle yayınlama ilkesini korur…

Bu noktada sitemizde kaynak gösterilmeden yayınlanan makalelerin görülmesi halinde, kaynak ve yayın tarihi itibariyle gerekli araştırma yapılmak suretiyle neticesinde, talep haklı görülmesi halinde, kaynak belirtme veya haber kaldırma uygulamasına gitmeyi taahhüt eder.

Yayın hak ihlalleri ile ilgili olarak kamufinans@gmail.com adresine mail gönderiniz.

Sayfamız kar amacı gütmeyen ve eğitim amacıyla kurulmuş bir sayfadır.

Soru görüş ve önerileriniz için kamufinans@gmail.com adresine mail gönderiniz….

6 thoughts on “İLETİŞİM

 • Aslı COŞKUN

  Merhaba,
  Belediyede müfettiş olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda doktoramı da aldım. Bir vakıf üniversitesinde görevlendirilmem mümkün mü? Yani maaşımı belediyeden alıp, vakıf üniversitesinde ders vermek üzere görev almam mümkün müdür? Bu konuda hangi mevzuatı refere edebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Yanıtla
  • admin

   Bilindiği üzere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 31 inci maddesinde; “Öğretim görevlileri; üniversitelerde ve bağlı birimlerinde bu Kanun uyarınca atanmış öğretim üyesi bulunmayan dersler veya herhangi bir dersin özel bilgi ve uzmanlık isteyen konularının eğitim – öğretim ve uygulamaları için, kendi uzmanlık alanlarındaki çalışma ve eserleri ile tanınmış kişiler, süreli veya ders saati ücreti ile görevlendirilebilirler.

   Yanıtla
 • Barış Baki Atalay

  Ben devlet memuruyum. Kurumum bana 5 yıl boyunca dil tazminatı ödemesi yapmış. Ben hayatımda dil sınavına girmedim 70 puan ve üzeri almadım. Kurumuma bununla ilgili bir belge vermedim. Şimdi bu ödenen para faiziyle birlikte maaşımdan taksitler halinde kesiliyor. Hatayı yapan tahakkuk memuru. Ne yapmaliyim

  Yanıtla
  • hamdi

   idarenin hatalı ödeme yapması
   idarenin kendi ihmali ve bilgi azlığı gibi nedenlerden kaynaklanan idari işlemlere dayanılarak yapılan fazla ve yersiz ödemelerin (örneğin; bir memura, memurun bilgisi dışında idarece fazla ve yersiz maaş, ücret, tazminat … ödenmesi gibi) ödemenin yapıldığı tarihten başlamak üzere mutlaka 60 günlük dava açma süresi içinde geri istenmesi gerekir aksi takdirde dava konusu yapıp ödeme talebini iptal ettirebilir ya da ödediklerinizi geri alabilirsiniz

   Yanıtla
 • Yilmaz

  Bir devlet memurunun gecici gorev suresi ne kadar dir 6ay mi yoksa uzatma haklari var mi kurumun saygılarımla

  Yanıtla
  • admin

   Geçici görevlendirme süresi bildiğim kadarıyla bulunmamakta…Fakat yapılan geçici görevlendirmenin belli bir mantığı kendi içinde tutarlığı olmalı….sınırlama harcırah ödemesi için geçerlidir..

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.