EYT Meclis Çalışma Grupları Sonuç Verecek mi?

EYT-2

EyT TBMM FAALİYETİNDE…….

Değerli arkadaşlar,
Kısa zamanda; aramıza yeni katılıp, üstün gayret gösterip, efendiliği ve çalışmalarıyla, hakkıyla yönetici kadromuza dahil olan, Ali Karakuş bey; “Yöneticiliğin” hakkını vermeye başladı.. Artık, TBMM’de kulis/lobi çalışması yapacak, değerli bir arkadaşa sahip olduk..

Sizlerden ricam; Daha eski yıllarda bu tip çağrılar yapıldı.. TBMM’nde çalışmalar yapacak, gidecek arkadaşların yanında destek olup, gidecek kimler var dediğimizde; bir elin parmak sayısı kadar kişi ben varım derdi.. Ancak, o gün geldiğinde, iki kişi yada bir kişi eklenerek, hep aynı yüzler katılırdı.. Artık o günlerin geride kaldığına inanmak istiyorum..

Ali beyin, mihmandarlığında, bu tip TBMM EyT Faaliyetlerine katılmanızı, önceden duyurusu yapılacak çağrılara destek vermenizi istirham ederiz.

EyT ANKARA grubumuzda, ileride Meclis çalışmalarına, faaliyetlere destek verecek arkadaşları tespit için, bir anket açacağız… Orada isim ve cep telefonu kayıtları alarak, gerektiğinde sizlerle irtibat kurulması sağlanacak… Müsait olan arkadaşların bizzat desteklerini esirgememesini…..

Emekleri ve gayretleri için Ali beye teşekkür ederiz.. Saygılarımızla. EyT YÖNETİMİ Adına.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.