Bağımlı Mali Müşavirlerin Sorunları ve Çözüm Yolları

Muhasebe-18
BAĞIMLI MALİ MÜŞAVİRLER LÜTFEN OKUSUN…
Değerli Arkadaşlar;
Geçen haftalarda Başlattığımız Kampanyaya ses verdiniz ve Bugün Türmob Başkanı Sn. Nail SANLI’nın Makamından aranarak Bağımlı Mali Müşavirlerin Sorunları ve Çözüm yollarının aranması için talep ettiğimiz randevumuza cevap verildi.
Bağımlı Mali Müşavirlerin Sorunları ve Çözüm Yolları ile ilgili hazırladığımız kanun değişikliği ve taleplerimizi dile getirmek ve 45.000 Bağımlı Meslek Mensubunun sesi olmak için çıktığımız bu yolda Türmob Başkanı Nail SANLI’nın direk katılım göstereceği ve taleplerimizi direkt olarak kendisine ileteceğimiz bu toplantıya azami katılımın olması en büyük temennimdir. Katılımın yüksek olması adına 12.05.2016 Perşembe günü saat:17.45 de Türmob önünde olabilecek meslektaşlarımızın benimle (Serkan TAVŞAN) direkt iletişime geçmesini ve Katılımcı sayısına göre Türmob’a salon ayarlamaları için sayı bildirmem gerektiği için bu etkinlik sayfasında da “GİDİYOR” a tıklamalarını önemle rica ederim.

Destek olacak, katılım gösterecek, yürekli, mesleği için mucadele eden meslektaşlarımz şimdiden sonsuz teşekkür ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.