Oya Aydoğan-Fahriye Evcen-Lerzan Mutlu Atışması….

Fahriye evcen-1

Oyuncu Fahriye Evcen, önceki gün sevgili Burak Özçivit’le Bebek’te görüntülendi.

Evcen, şöhret olup tanımasını sağlayan Oya Aydoğan’ı vefatıyla ilgili konuştu.

Hürriyet’in haberine göre; oyuncu, “Oya Hanım’ın ben dahil çok insana yardımı çok dokunmuştur. Erken gidişi bizleri çok üzdü, mekanı cennet olsun” dedi.

Fahriye evcen-2

Evcen, Aydoğan’ın ölümünün ardından Instagram’da “Güzel kalpli Oya ablam, mekânın cennet, ruhun şad olsun” şeklinde duygusal bir not paylaşmış ancak oyuncuyu bazı takipçilerivefasızlıkla suçlamıştı.

Reklam filmleri gerekse de ünlü oyuncu Burak Özçivit ile olan aşkı sayesinde gündemde olan oyuncu Fahriye Evcen’e hayranlarından ‘Oya Aydoğan’ tepkisi geldi…

fahriye evcen-3

Aort damarının yırtılması sonucu hayatını kaybeden ünlü sanatçı Oya Aydoğan’ın cenaze namazına, keşfedilmesinde büyük pay sahibi olan ünlü oyuncu Fahriye Evcen de katıldı. Fakat Fahriye Evcen’in en cenazeye katılması ne de sosyal medya hesabı üzerinden Oya Aydoğan ile ilgili olarak duygusal bir mesaj paylaşması, hayranlarının tepkisine engel olamadı. Evcen; Instagram hesabına ‘Nurlar içinde yat. Güzel kalpli Oya ablam, mekânın cennet, ruhun şad olsun’ şeklinde duygusal bir not paylaşmış. Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan bu not sonrasına çoğu takipçisi Fahriye Evcen’i vefasızlık ile suçladı…

fahriye evcen-4

Elifnağme programına katılan ünlü yönetmen Ümit Efekan, pazar günü hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ın Fahriye Evcen için kendisine ricada bulunduğunu ve böylece keşfedildiğini anlattı.

Kaynak:cumhuriyet.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.