Müge Dağıstanlı Hakkında Herşey… Müge Dağıstanlı Nasıl Meşhur Oldu?

Müge Dağıstanlı Biyografisi
Ekranların en çok izlenen magazin programlarından “Renkli Sayfalar” adlı programı Gülşen Yüksel ile birlikte sunmaktadır.
Müge Dağıstanlı, Renkli Sayfalar’dan Ayrılıyor
Müge Dağıstanlı, 5 Kasım 1968 tarihinde doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi’nde yeni medya bölümünde lisans öğrencisidir.

Müge Dağıstanlı-2
Müge Dağıstanlı, Posta Gazetesi’nde magazin müdürlüğü yaptı. Posta Gazetesi’nde “duydum gördüm yazdım” adlı köşede yazılar yazdı. Radikal Gazetesi’nde de sinema ve televizyon yazıları yazdı.

2015 yılında ekranların en çok izlenen magazin programlarından “2. Sayfa” adlı programı Kanaltürk’te Gülşen Yüksel ile birlikte sundu. 2015 yılının eylül ayından itibaren Show TV’de yayınlandı.

22 Şubat 2016 tarihinden itibaren Gülşen Yüksel ile birlikte Kanal D’de “Renkli Sayfalar” adlı programı sunmaktadır.

Müge Dağıstanlı-3
Müge Dağıstanlı magazin dünyasında yaptığı çarpıcı haberlerle meşhur oldu…
Müge Dağıstanlı kimsenin cesaret bile edemeyeceği magazin haberlerini hiçbir şeyden çekinmeden halkın gündemine soktu ve tartışmaya açtı….
Müge Dağıstanlı’nın programları her zaman magazin dünyasında gündem yaratmıştır.
Bu günlerde yine Müge Dağıstanlı, Lerzan Mutlu ile yaptığı haberle magazin dünyasında bomba gibi bir haberle gündemi belirledi….

Müge Dağıstanlı-4
Bülent Ersoy ile benzer iddialar ortaya atan Kanal D’de bir program yapan Müge Dağıstanlı için de Lerzan Mutlu “Nasıl oluyor tek taraflı yayın yapıyorsunuz? Bu bir karalama kampanyasıdır.” dedi.

Müge Dağıstanlı-6
Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programında birlikte yer alan Lerzan Mutlu ve Oya Aydoğan’ın tartıştıkları ileri sürülmüş ve Lerzan Mutlu’nun Aydoğan’a ‘Seni kadrodan çıkarttıracağım’ şeklinde bağırdığı iddia edilmişti. Oya Aydoğan’ın iddia edilen tartışmadan sonra hastaneye kaldırılmasıyla birlikte oklar Lerzan Mutlu’nun üzerine çevrilmiş, hastanede arkadaşını ziyarete giden Bülent Ersoy, magazincilere net bir şekilde Mutlu’ya kızgın olduğunu belirtmişti.

Müge Dağıstanlı-5

Öte yandan Müge Dağıstanlığının son yaptığı magazin programının reyting sorunu yaşadığı ve yayından kaldırılmasının gündemde olduğu öğrenildi.

Bunu telefi etmek isteyen Müge Dağıstanlı magazinin dozunu kaçırarak tartışmalı olabilecek her konuyu gündeme getirmeye çalıştığı iddia ediliyor….

MÜGE DAĞISTANLI VE DENİZ AKKAYA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

‘Günah Keçi’si ilan edildiğini söyleyen Lerzan Mutlu, “bu 3 aylarda benim ciğerimi yakanların, ciğeri yansın” dedi. Kanal D’de program yapan Müge Dağıstanlı hakkında da zehir zemberek açıklamalarda bulundu. ‘Nasıl oluyor tek taraflı yayın yapıyorsunuz?’ diye Kanal D yönetimine seslendi. Kendisi hakkında ‘karalama’ kampanyası başlatıldığını söyleyen Mutlu, sinirli tavırlarıyla dikkat çekti. Ve hakkında açıklama yapanları savcılığa verdiğini ve Allah’a havale ettiğini açıkladı.

One thought on “Müge Dağıstanlı Hakkında Herşey… Müge Dağıstanlı Nasıl Meşhur Oldu?

  • 28 Mart 2017 tarihinde, saat 10:42
    Permalink

    Müge hanım ben hala sizi bekliyorum antalyaya ……..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.