EytSOSYAL GÜVENLİK

EYT Son Dakika….EYT Twetter…..

EYT-1

EyT TAKİPLEŞİYOR…

Sayın Arkadaşlar, bir çok “yaş mağduru” twitter kullanıcılarının, attıkları tweetler ve retweetlerinde, bakıyorum ağırlık EYT değil.. Başka diğer paylaşım ve tweetler görüyoruz..

Bu durum normal mi!? bence normal değil.. Her bir EyT’liyim diyen kişi.. Aynı zamanda.. TWİTTER TT EYLEM GRUBU ‘unun doğal bir üyesidir.. Yani, EyT adına eylemlerde bulunur.. Ama bazı şahısların hesabında nedense..EYT ile ilgili hiç mesajları yok..

Değerli arkadaşlar, Sizlere sorduğumuzda Twitter hesabım var diyorsunuz.. #EyT için ilaçlık tweetleriniz yok… Bu duruma bir açıklık getirip ve çözüm bulalım.. Önerim;

Eğer ben çok sosyalim.. EyT dışı faaliyetlerim de var.. İdeolojik düşüncelerim var.. Bunlarla ilgili paylaşımlarda bulunuyorum diyorsanız.. Bu amaçlar için kullandığınız hesabın dışında, EyT için de ayrı bir hesap açmanızı rica ederim. EyT ile ilgili paylaşımlarınız bu hesaptan yapar.. En azından bu hesaplarınızla ağırlıklı olarak, EyT mesajlarına hizmet etmiş olursunuz.

Bir konuda, birbirimizi takipte kolay bulmak, ekip çalışabilmek ve sosyal medya da, EyT varlığını, ağırlığını hissettirmek için. Profil isminize “#EyT” yazarsanız; Hiç bir tweet bile atmamış olsanız.. İsminizle bile hizmet etmiş. Bir nevi eylemde bulunmuş olursunuz..

Saygılarımla.. EyT YÖNETİMİ Adına..

*

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.