KARİYERTaşeron

Başbakandan Taşeron Müjdesi…Taşeron Son Dakika

personel-11

Sayın Başbakanımız Dr.Ahmet Davutoğlu’nun tüm yürekleri heyecan ile dolduran #tümtaşeronakadro vereceğiz,asıl-yardımcı gözetmeksizin dışarıda bir tek taşeron işçimiz kalmayacak açıklasının ardından yüzbinlerce kamu taşeron işçisinin de yine aynı şiddette yüreklerini burkan özel sözleşmeli personel olarak istihdam yapılacak açıklaması sonucu yıllarca kamuda farklı alt işverenler aracılığı ile kamu hizmeti veren taşeron işçiler seslerini duyurmak için sosyal medyada birleşmeye başladı.

Çeşitli haber programlarına ve başta Syn.Başbakanımız olmak üzere devlet büyüklerine isteklerini bir bir gerek resmi talepler göndererek gerekse de sosyal medya üzerinden iletme çabasına girmiş bulunmaktadırlar.Bu isteklerini yoğun olarak twitter üzerinden gündeme getirmeye çalışan taşeron işçilerimiz ısrarla devlete olan inançlarını ve verilen vaatlerin gerçek anlamda yeri getirilmesi için kimi zaman içten duygusal cümleler ile kimi zaman ise görsel öğelerde esprili uslupler kullanarak iletmeye özen göstermektedirler.

Tek dileğimiz gönüllerin kırılmayacağı şekilde devlet-millet bağının aşınmaması,iş barışı ve eşitlik ilkesinin korunması için bir defaya mahsus #tümtaşeronakadro verilmesi ve taşeron sisteminin adının değişmesi yerine tamamen tarihten silinmesidir.Hayallerinizin tez zamanda gerçekleşmesi ve milletimiz adına güzel günlere ilk adım olacak #kadrohakkım ızın verilmesi dileğiyle,

Allah yar ve yardımcımız olsun,Amin.

Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Beyefendiden tüm taşeronlar olarak müjdeli haber bekliyor ve Sayın Başbakanımızın tüm taşeronlara müjdeli haber vereceğini biliyoruz….

Tek dileğimiz Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımızdan, taşeronla ilgili müjdeyi bir an önce vermelerini bekliyoruz….

Taşerona kadro hakkımız….

Tüm devlet büyüklerimiz bize yardım edecek ve kadroyu alacağız…

Yıllardır bu devlete hizmet eden biz taşeronlar kadroyu binlerce kez fazlasıyla hak ettik…

Diğer memurlar, bizim iki katımız maaş alırken, onlar yattı biz çalıştık….

Şimdi sayın Cumhurbaşkanımız Reisi Cumhurumuz Recep Tayyip Beyefendi ve Sayın Başbakanımız Profesör Doktor Ahmet Davutoğlu Beyefendiden taşerona kadroyu bir an önce açıklamalarını bekliyor…

Saygılar sunuyoruz….

Kadro bekleyen taşeronlar….

(Değerli dostlar sesimiizi duyurmak için lütfeb bu haber linkini facebook ve twetter hesaplarınızda paylaşınız….)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.