Tuğba Yurt Kimdir? Tuğba Yurt Nasıl Meşhur Oldu?

tugba-yurt-1

Doğum 2 Eylül 1987 (Belçika)
Boyu 1,70
Kilo 53
Meslek Şarkıcı

tugba-yurt-2

Türkiye’nin yeni yıldızlarından biri olarak müzik dünyasına merhaba diyen Yurt, Belçika’da dünyaya geldi. 11 Yaşında Türkiye Bursa’ya yerleşen yeni yıldızımız Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarın ’da klasik batı müziği eğitimi almaya başladı. Belçika’da müziğe merak saran yurt, konserlerde orkestralarla sahne almıştır. Bursa’da kaldığı yerden devam eden güzel sanatçı hem sesiyle hem fiziğiyle kısa zaman içinde hayranlarının sempatisini topladı. Tuğba hanıma hayırlı olsun diyor başarılarının devamını bekliyoruz.

tugba-yurt-4

Tuğba Yurt Kimdir? İşte çeşitli kaynaklardan sizler için derlediğimiz seksi ve kültürlü sanatçı Tuğba Yurt’un özgeçmişi

Doğum 2 Eylül 1987
Doğum yeri Belçikа
Boуu 1,70
Kilo 53
Meslek Şаrkıсı

tugba-yurt-5

Türkiye’nin yеni yıldızlаrındаn biri olarak müzik dünуasına merhaba diyеn Yurt, Belçika’da dünуaуa geldi.

11 Yaşında Türkiyе Bursa’ya уerleşen yeni уıldızımız Uludаğ Üniversitesi Devlet Konservatuvarın ’da klasik bаtı müziği eğitimi almaya bаşlаdı. Belçіka’da müziğe merak saran уurt, kоnserlerde оrkeѕtralarla sahne almıştır.

tugba-yurt-resimleri

Bursa’da kаldığı уerden devаm eden güzel sanatçı hem sesіyle hеm fіzіğіyle kısa zaman içindе hayranlarının sempаtisini toplаdı.

Tuğba hanıma hayırlı оlsun dіyor bаşаrılаrının dеvamını bеkliyoruz ve onu çok seviyoruz 😉

tugba-yurt-6

Doğukan Manço ile feat yapan Tuğba Yurt – Sakin Ol parçası ile tam anlamda nam unvan ve şöhrete kavuştu diyebiliriz. Klipteki haliyle birçok kişinin aklını alan Tuğba Yurt düzgün fit vücudu ile de adından oldukça çok söz ettirmeyi başardı.
tuğba yurt,  Tuğba yurt kimdir,  tugba yurt vikipedi,  tuğba yurt kaç yaşında boyu kilosu burcu gibi konularda sizlere bilgiler sunduk.

Tuğba Yurt Biyografi

Son zamanların en beğenilen müzisyenlerinden biri olan Tuğba Yurt vikipedi detaylarını sizlere aktaracağız Tuğba Yurt doğum tarihi 02.09.1987 yılıdır. 27 yaşındaki Tuğba Yurt doğum yeri Belçikai’dır. Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra Bursa’da yaşamaya başlamıştır. Tuğba Yurt sevgilisi kim var mı evli mi kiminle çıkıyor araştırıp sunacağız.

tugba-yurt-8

Siyah saçlı, kahverengi gözlü 1.60 cm boyu civarında 45-50 kg ağırlığında olan Tuğba Yurt 11 yaşından itibaren Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda klasik batı müziği eğitimi almaya başlamıştır. Kendisi ses yeteneği haricinde Viyola gibi müzik aletleri kullanabilmektedir.

Tuğba Yurt eğitim hayatını Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezu olarak tamamlamıştır. Bilgiozetim.com Uzun yıllar boyunca yurt dışında çeşitli orkestralarda ve Bursa Senfoni Orkestrasında görevler almıştır. 8 yıldır sahne alan güzel şarkıcı Tuğba Yurt halen viyola dalında yüksek lisans çalışması yapmaktadır.

tugba-yurt-9

Tuğba Yurt Telefonu Maili Twitter Facebook Sayfası İletişim Bilgileri
E-posta    menajer@tugbayurt.com.tr, yurttugba (Twitter), yurttugbaofficial (Instagram), yurttugba (facebook) tugbayurt.com.tr resmi internet sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Tuğba Yurt Resimleri Foto Galerisi

İşte seksi ve kültürlü sanatçıya ait teknik detaylar….

Adı Soyadı:Tuğba Yurt

Yaşı:29 (02.09.1987)

Boyu:1.70 cm

Kilosu:53 kg

Burcu:Başak

Eğitim:Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Batı Müziği Bölümü

Göz Rengi:Kahverengi

Albümleri

  • 2015 – Oh Oh
  • 2015 – Aklımda Sorular Var
  • 2014 – Sakin Ol
  • 2014 – Aşk Sanmışız
  • 2013 – Aşk’a Emanet

Tuğba Yurt hangi takımı tutuyor…..????

Tuğba Yurt’un hasta bir fenerbahçeli olduğu yakın çevresince biliniyor…..

fırsat buldukça fenerbahçenin maçlarına gidiyor….

Özellikle gezmekten çok hoşlanan seksi sanatçı Tuğba Yurt en çok sevdiği şehrin Paris ve Moskova olduğunu ifade etti…

tugba-yurt-10

En çok tanışmak istediği liderin Che Guevera olduğunu ifade eden Tuğba Yurt, özellikle köy yaşantısına meraklı olduğunu ve köylülere her zaman saygı duyduğunu ifade etmekten de kaçınmadı….

kaynak:engünceli.com, pembeylemavi.com,bilgiozetim.com,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.