Naci AĞBAL’dan Buruk Veda

 

Yıllarca Maliye Bakanlığında Müsteşar ve Maliye Bakanı olarak görev yapan Naci Ağbal, görevini, Berat Albayrak’a devretti…..

Başka bir devir ve teslim de Hazine Müsteşarlığında yaşandı…..

Hazineden sorumlu bakan Mehmet Şimşek’de görevini yine Berat Albayrak’a devretti….

Kamu finans editörlerinin Maliye Bakanlığı personeli ile yaptığı görüşmede; Maliye Bakanlığı personeli Naci Ağbal hakkında görüş beyan etmekten özellikle kaçındığı gözlendi….

Maliye Bakanlığı personlinin yeni Bakan Berat ALBAYRAK konusunda bir haylı umutlu olduğu, bakanlığın sorunlarının belli olduğu;

Yıllardır Mehmet Şimşek ve Naci Ağbal’a çok fazla seslerini duyuramadıklarını….

Berat Albayrak’ın maliye bakanlı olarak açıklanmasından bir hayli memnun olduklarını,

Berat ALBAYRAK’ın Maliye Bakanlığının mevcut sorunlarına sağ duyulu ve sorun çözücü bir yaklaşım sergileyeceğinden şüphelerinin olmadığı;

Sonuç itibariyle Maliyede bakanlık yapan hem Mehmet Şimşek ve hem de Naci AĞBAL konusunda fikir beyan etmeyen Bakanlık çalışanları, Berat ALBAYRAK’ın Maliye Bakanı olmasında dolayı mutluluklarını ifade ettiler ve yapılan değişiklik konusunda Sayın Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a müteşşekkir olduklarını ifade ettiler….

Hazine Müsteşarlığı personelide Mehmet Şimşek için benzer görüşleri ifade edip Başkan Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a gerçekten müteşekkir olduklarını ifade ettiler…..

Gerek Maliye Bakanlığı personeli, gerekse de Hazine Müsteşarlığı personeli;

Hazine müsteşarlığı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’tan Naci Ağbal’a çiçek esprisi!

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleşti. Eski Maliye Bakanı Naci Ağbal, bakanlıkta düzenlenen törenle görevi Berat Albayrak’a teslim etti. Bakan Albayrak, törende kendisinin Ağbal’a verdiği çiçeğin aldığı çiçekten daha küçük olduğunu belirterek, “Bizim çiçek biraz daha küçük ve biraz daha ucuz. Demek ki biz biraz daha sıkacağız” diye espri yaptı.

Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Kabinesi’nde Hazine ve Maliye Bakanlığına getirilen Berat Albayrak, eski Maliye Bakanı Naci Ağbal’dan görevi devraldı. Naci Ağbal ve Berat Albayrak’ın konuşmaları sonrası devir teslim töreni gerçekleştirildi.

İKİ İSİM BİRBİRLERİNE ÇİÇEK VERDİ

Törende eski Maliye Bakanı Naci Ağbal, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a çiçek verdi. Daha sonra Bakan Albayrak da Ağbal’a çiçek verdi.

BAKAN ALBAYRAK’TAN ÇİÇEK ESPRİSİ

Kendisinin Ağbal’a verdiği çiçeğin aldığı çiçekten daha küçük olduğunu belirten Bakan Albayrak, “Bizim çiçek biraz daha küçük ve biraz daha ucuz. Demek ki biz biraz daha sıkacağız” şeklinde espri yaptı.

kaynak:mynet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.