Lerzan Mutlu Kimdir? Lerzan Mutlu Nasıl Meşhur Oldu?

Lerzan Mutlu
Doğum tarihi : 14.Şubat.1977
Lerzan Mutlu kaç yaşında : 39
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Meslek : Şarkıcı, Talk-show Sunucusu
Lerzan Mutlu doğum yeri : İstanbul

Lerzan Mutlu Kimdir? Lerzan Mutlu Nasıl Meşhur Oldu?
Lerzan Mutlu, 14 Şubat 1977 tarihinde, avukat bir baba ve ev hanımı bir annenin tek kızı olarak doğdu. Erenköy İlkokulu, Özel Kadıköy Kız Koleji’nde okuduktan sonra liseyi Yıldız Kolejinde bitirdi. 10 yaşındayken babası kalp krizi neticesinde vefat etti. Liseyi bitirdikten sonra İsviçre’de bir özel üniversiteye kayıt oldu, ancak 6 ay sonra yarım bırakarak Türkiye’ye geri geldi. Konservatuarın imtihanlarına girerek, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musukisi Devlet Konservatuarı’nı kazandı. Burayı da yarım bırakarak “Hayat Üniversitesi”ni tercih etmiştir.

Lerzan Mutlu,2005 yılında “Asla Unutma” adlı televizyon dizisinde rol aldı.

Albümleri :
2001 – Karabüyü
2004 – Yar Dediğin Arar
2006 – Tam İsabet
2009 – Zirve
2011 – Kibrit (Single)
2013 – Oyuncu (Single)
2014 – Kahraman (Single)

Filmleri ve Dizileri :
2006 – Kördüğüm (TV Dizisi)
2006 – Felek Ne Demek? (TV Dizisi)
2005 – Asla Unutma (TV Dizisi)
2004 – Cennet Mahallesi (Konuk Oyuncu )(TV Dizisi)
2001 – Tuzu Kurular (TV Dizisi)

Lerzan Mutlu Nasıl Meşhur Oldu?

“Söylemezsem Olmaz” programının canlı yayınında konuşan Mutlu, geçtiğimiz pazar vefat eden Oya Aydoğan’a kötü davrandığı iddialarına cevap verdi.

Şarkıcı, “Lerzan, Oya’yı arayıp sesini yükseltmiş, Sen kime sesini yükseltiyorsun? Adamın canlı yayınını basarım” diyen Ersoy’a 100 bin TL’lik tazminat davası açtığını belirtti.

Şarkıcı, “Benim sana verecek öyle büyük cevaplarım var ki; ama saygımdan susuyorum. Sen orada üç-beş kendini bilmezin lafıyla nasıl bana yargısız infaz yapabilirsin? Ufacık, bit kadar bir kadınım, yazıklar olsun. Seni savcılığa verdim, 100 bin TL’lik tazminat davası açtım” diye konuştu.

Şarkıcı, Akkaya için ise şöyle konuştu: “Ben koridorda Oya Aydoğan ile kavga etmişim. Hangi koridorda?.. Sen zaten bana takıksın. Başarımdan dolayı bana vurmayın, çarpılırsınız. Deniz Akkaya sen de savcılıktasın.”

Kaynak:Biyografi.info

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.