EYT Twetter Çalışmaları…Emeklilikte Yaşa Takılanlar

Eyt-3

TWİTTER ‘DE EYLEM VE SERBEST ÇALIŞMA İLKEMİZ;

Ömer Prim beyin, sorusu isteği üzerine, cevaben;

Ömer bey, bir paylaşım yapmak istiyordum bu konuda.. Ama, bu sıralar.. Yazmaya fırsat ayıramıyorum..

Twitter ‘de iki türlü çalışma yapıyoruz.. 1- serbest çalışma.. a. tweitter’de online olanlar, isterse kendi aralarında tag belirleyip,, TT amaçlı değil. Tweet atıyorlar.. b- Kamuoyunun tanıdığı şekilde; ‪#‎EmeklilikteYaşaTakılanlar‬ ve ‪#‎EyT‬ TAGlarımızla, aynı zamanda, bilinirliği yaygınlaştırmak.. Biz kimiz.. diye araştıranlar.. HASTAG tıkladığında, yazılan tüm mesajları görmeleri için.. Bu Taglarımız öncelikli yazılmalı.. YANİ MARKA TAG, İSİM.. Unutturulmamalıdır..

2- Birde özel gün ve hedef belirleyerek atılan tweet eylemleri.. Tüm grubca katılım sağlayabilmemiz için önceden duyurusunu yaptığımız.. Yönetimlerin sevk ve idaresinde olan.. TWİTTER EYLEMLERİ.. Bu eylem şeklinde, ya tag belirliyoruz.. yada, sürekli etiketimiz olan; #EmeklilikteYaşaTakılanlar ve #EyT taglarını ayrı ayrı, beraber de.. kullanıyoruz..

Yani, yönetimlerce, başlatılmayan eylemler.. Serbest çalışma içindedir.. Twitter’de online olan arkadaşlarımız.. Kendisine destek için, Facebook grublarında, çağrı yapabilir.. Anlık belirlediği taga destek isteyebilirler.. Tamamen geniş katılımlı bir eylem değildir.. Geniş katılımlı olması için; dediğimiz gibi, önceden çalışmalar ve duyuruları yönetimce yapılması gerekir.. bilginize saygılarımla.. =ADMİN= EYT @TWİTTER YÖNETİMİ ADINA..

Değerli Dostlar………EYT Sesimizi duyurmak için haber linkini sayfanıza kopyalayınız…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.