Dilara Gönder Kimdir? Dilara Gönder Evli mi? Dilara Gönder Hangi Takımı Tutuyor

dilara-gonder-11

Dilara Gönder (d. 17 Haziran 1983, Herrenberg) Türk televizyon sunucusu ve oyuncu.

Gönder İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden ve ardından Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Aydın Doğan Vakfı’nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması’na okul radyosunda yayımlanan “DinleBul” adındaki programla katıldı.[kaynak belirtilmeli] Programı radyo dalında birinci seçildi.

FBTV’de “MusicBox” isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2007 yılına kadar bu kanalda çalıştı. 2007’de Lig TV’ye transfer oldu ve 2,5 yıl çalıştı. Ardından TRT’de Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve önemli röportajlar yaptı. 2010 yılında NTV Spor’a transfer oldu. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.[kaynak belirtilmeli] 2014 yılında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Ne Diyosuun adlı dizide rol almaktadır, bu aynı zamanda Gönder’in ilk oyunculuk deneyimidir.[1] En son Star tv’de yayınlanan Sil Baştan dizisinde Gizem Dereli karakterini canlandırmıştır.

dilara-gonder-8

Dilara Gönder ile İlgili Çeşitli Yorumlar…..

5 yıl sonra gelen edit: kendisi artık yeteri kadar meşur olduğundan foto linki vermeye gerek yok. endamını her gün ntvspor’da görebilirsiniz. kaldı ki google ve yandex bir tık ötede. (ne dilara gönder miş arkadaş 5 kişi mesaj attı “foto ölmüş” diye. biri ssg.)
26.01.2006 14:53 ~ 27.03.2012 15:30 ezeriko
eski dost. $ehir degi$tirdiginden beri neler oldu ba$ina neler geldi bilinmez.

edit: basina sohret kusu pislemis.

sarı olan saçını koyulaştırmış, bir başka şekilde afetleşmiştir.
minecan beyazadam’ın lig tv’deki hükümdarlığını da sona erdirmiştir.

fbtv zamani pek bi kipir kipirdi, ne zaman lig tv’e gecti upgrade oldu pek bi duruldu.
izmir’li oldugunu da her yakaladigi ortamda ustune basa basa soylemekten cekinmezmi$.

ayrıca lig tv’de günaydın futbol programını sunar. nasıl gözüküyorum aceba diye ekrandan kendini süzmesi meşhurdur. hoş hatundur.

dilara-gonder-3

schumacher’e kahkahalar attırmayı başarabilmiş sunucu.
hayır madem ingilizcen çok kötü,madem almancan iyi,madem karşında bir alman var,ne diye ingilizce konuşursun be kadın

schumi’yle yaptığı röportajda sorusuna almanca başlamış ama konsey tarafından uyarılınca ingilizce devam etmeye çalışmış ingilizcesi kötü olduğu için batırmış ingilizce-almana konuşarak schumiyi kopartmış kadındır. bunun üzerine schumi kendisine kıyak geçmiş ve soruyu onun için ingilizce çevrirmiştir. eğer yılışıklıkla canayakınlık arasındaki çizgiyi ayarlarsa gerçekten ikinci bir burcu esmersoy vakası olabilir. bunun dışında almancası süper ama ingilizcesi rezalettir. eğer bir iki ingiliz blogu yahut yabancı basından birşeyler okursa f1 pilotlarına pilot değil driver, aracada araba değil track dendiğini öğrenebilir. bacakları güzel ama saçını öyle topuz yapmamasını mümkünse açk bırakmasını rica ediyoruz. toplu saç cidden güzel durmuyor.

dilara-gonder-1

alonsoyla yaptığı son röpotajında ‘what kind of women do you like’ sorusuna aldığı ‘ all women’ cevabı ile gerçekten beni güldürmüştür. gerçi güldüren alonodur ama kendisi böyle bir soru sormasa kopmazdım. sorduğu bu gibi magazin soruları teknik detaylardan sıkılan izleyiciler için arada güzel oluyor. birde röportajlar sırasında kendinden söz etmesin. kendi favori filmlerinden filan bahsetmesin onun yerine soru sorsun lütfen.
devamını okuyayım…

michael schumacher ile yaptığı röportajla tüm basın dünyasının ilgisini çekmiş güzel hanım kız.
burcu esmersoy gibi popüler olması muhtemeldir.

zehir gibi bir spiker/muhabir*.

gordugum o ki; miskin seyirli bir yayini, elinden tutup ucuruyor. yayildigim yerden dogrulup, pur dikkat dinlerken buldum kendimi. super!

Dilara Gönder hangi takımı tutuyor…

dilara-gonder-9

harika fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Dilara Gönder’in hasta bir fenerbahçeli olduğu biliniyor….

yapmış olduğu yayınlara bunu çok fazla dile getirmesede kendisine yakın olan arkadaşları Bu güzel spikerin hasta fenerli olduğunu biliyor….

fırsat bulduğu her ortamda fenerbahçenin maçlarına giden Dilara Gönder, özellikle derbi maçları kaçırmama konusundaki hassasiyetiyle biliniyor….

kaynak:wikipedia, ekşi sözlük,ensonhaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.