Didem Arslan Yılmaz Kimdir?… Didem Arslan Yılmaz Nasıl Meşhur Oldu?

Didem Arslan Yılmaz’ın annesi Makbule Arslan, babası Kasım Arslan’dır.
İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu Radyo Televizyon’da okudu, 1992 yılında mezun oldu.

1988’den itibaren haberin içinde çalıştı. Önce Eminönü Belediyesi’nin çıkardığı bir dergide çalıştı, sonra oranın halkla ilişkiler departmanında görev yaptı.

1992 yılında Flash TV’de haber sunarak televizyonculuğa başladı. Daha sonra Kanal D’ye geçerek muhabirlik yaptı. Serdar Cebe ile beraber Çalar Saat programını sundu. Devamında Show TV, Kanal 6 ve Star TV’ye geçerek Uğur Dündar ekibinde yer aldı. Habertürk’ten önce CNN Türk’teydi.

Didem Arslan-4

Didem Arslan Yılmaz, 2007 yılında Habertürk’e geçti ve Haber Sahası programını sundu. 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı’nı sunmaktadır.

Didem Arslan Yılmaz, Kanal D’de istihbarat şefi olan Kürşat Yılmaz ile evli ve Mina (d.2002) adında bir kızı vardır.

Didem Arslan Yılmaz Kimdir?

Didem Arslan-1

Didem Arslan Yılmaz Kimdir

Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Didem Arslan Yılmaz’ın boyu 1.78 metre kilosu ise 76 kilogramdır. Didem Arslan Yılmaz‘ın saç rengi kızıl göz rengi ise kahverengidir. Didem Arslan Yılmaz, ilkokul, ortaokul, lise hayatının neredeyse çoğunu doğduğu şehir İstanbul’da geçirmiştir. Televizyon kanallarına oldukça ilgi duymaktaydı her zaman ki hayallerinden bir tanesi ise bir televizyon kanalında spiker olmaktaydı ve üniversite hayatını ise bu konu üzerinde devam ettirme kararı aldı. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu Radyo Televizyon bölümünü kazandı ve 1992 yılında buradan almış olduğu başarılı puanlar ile mezun olmak hakkına sahip oldu.

didem arslan-3

Didem Arslan Yılmaz aslen nereli ? Didem Arslan Yılmaz kimdir ?

Meslek yaşantısına 1992 yılında Flash Tv ekranları ile adım atan Didem Arslan Yılmaz daha sonra Kanal D’ye geçiş yapmış Çalar Saat programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Sonraki mesleki yaşamını Star Tv ekranlarında sürdürmeye devam eden Didem Arslan Yılmaz Habertürk’e geçmiş ve Haber Sahası programını sunmuştur. Didem Arslan Yılmaz‘ın annesi Makbule Arslan, babası ise Kasım Arslan’dır. Kanal D Televizyon kanalında istihbarat şefi olarak görev yapan Kürşat Yılmaz ile evli ve bu evliliklerinden Mina isminde 2002 doğumlu bir kızı vardır. Muhabir ve Spiker Didem Arslan Yılmaz ile ilgili doğum tarihi, nereli olduğu vb. gibi bilgilere ulaşılamamaktadır. En kısa sürede bilgiler web sitemiz aracılığı ile paylaşılacaktır.

Didem Arslan-2

Kaynak:

Biyografi.info,

http://sanalpedia.com/didem-arslan-yilmaz-kimdir-boyu-kac-yasinda/,

http://www. kimnereli.net/didem-arslan-yilmaz-nereli.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.