Ceyla Büyükuzun Kimdir? Ceyla Büyükuzun Nasıl Meşhur Oldu?


Ceyla büyükuzun halen ASpor’un bayan spor program sunucularından biridir. Bale üzerine 15 yıl eğitim almış, aynı zaman dansçıdır. SKY Türk televizyonunda Cevap Anahtarı isimli programın sunuculuğu yapmıştır
Medeni hali:
Kaçyaşında:
Evli mi?
Ceyla Büyükuzun, hakkında doğum tarihine ilişkin bilgi bulunmamaktadır. Bale üzerine 15 yıl eğitim almış, aynı zaman dansçıdır. Ceyla Büyükuzun medeni durumu bilinmemekle birlikte kendisi a spor haber spikordinatörü ve 7 24 ekranda..
Ceyla Büyükuzun’un saçları: Kendi ifadesiyle: Ekranda kıvırcık saç yoktu. Eğlence ve Moda programlarında vardı ama haber sunanlarda yoktu. Ben çıkınca önce şaşırdılar, sonra alıştılar. Beni sempatik yapan kıvırcık saçlarım.

Ceyla-2

Ceyla Büyükuzun yorumları…

eskiden sky turk kanalinda oss ile ilgili program sunan kivircik hatun. uzun zamandir denk gelmedim hala devam eder mi bilemem. ama kesinlikle ekrana cok yaki$tigi kesin.

bjk tv’den trtspor’a transfer olmuş, gökhan telkenar ile spor artı programını sunan sempatik sunucu. beşiktaş olarak iyi değerleri kaybetmekte üstümüze yok. yeni programının hayırlı olmasını diliyoruz.

Ceyla-3

saçları çok güzel la hahaha. spor artı deyü bir program sunuyorlar şu an trt spor’da gökhan telkenar ile birlikte.

tuğba dural gibi konuştukça ekran karşısındaki izleyicinin içini bayan, yıllarca bu işi yapan burcu esmersoy gibi kasıntıdan ölen kadın spor spikerlerinden sonra tarzıyla pek şirin, pek tatlı gelen ve işini de gayet başarılı bir şekilde yapmakta olan spiker. beğenerek izliyoruz, selam ederim…

Ceyla Büyükuzun Kimdir? Ceyla Büyükuzun Nasıl Meşhur Oldu?” için bir yorum

  • 5 Şubat 2017 tarihinde, saat 15:30
    Permalink

    Yaşını neden yazmadiniz be

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.