Yayınlandı: Sal, May 1st, 2018

Lerzan Mutlu Hangi Takımı Tutuyor….?

Lerzan Mutlu Hangi Takımı Tutuyor?

Ekranların sevilen yıldızı Lerzan Mutlu’nun hasta bir fenerbahçeli olduğu biliniyor…

Fenerbahçe’nin hiç bir maçını kaçırmayan Lerzan Mutlu, sevdiği dostları ile fırsat buldukça Fenerbahçe sohbeti yapmaktan geri kalmıyor…

Fenerbahçe-1

Muhabirlerimiz tarafından edinilen bilgiye göre, bu sene son anda şampiyonluğu Beşiktaş’a kaptırılmasını pek de sorun yapmayan Lerzan Mutlu, gelecek sene Şampiyon’un mutlaka fenerbahçe olacağınden emin….

Lerzan Mutlu’nun favori futbolcusu ise Volkan ve Diego….

 

Kendilerini ilk fırsatta programına konut etmeyi düşünen Lerzan Mutlu, bu iki futbolcunun da Fenerbahçe’ de kalmasından yana…..

Lerzan Mutlu Kimdir?

Lerzan Mutlu Kimdir? Lerzan Mutlu Nasıl Meşhur Oldu?
Lerzan Mutlu, 14 Şubat 1977 tarihinde, avukat bir baba ve ev hanımı bir annenin tek kızı olarak doğdu. Erenköy İlkokulu, Özel Kadıköy Kız Koleji’nde okuduktan sonra liseyi Yıldız Kolejinde bitirdi. 10 yaşındayken babası kalp krizi neticesinde vefat etti. Liseyi bitirdikten sonra İsviçre’de bir özel üniversiteye kayıt oldu, ancak 6 ay sonra yarım bırakarak Türkiye’ye geri geldi. Konservatuarın imtihanlarına girerek, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musukisi Devlet Konservatuarı’nı kazandı. Burayı da yarım bırakarak “Hayat Üniversitesi”ni tercih etmiştir.

Yorum Yazın

XHTML: HTML Etiketi Kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>