Yayınlandı: Per, May 4th, 2017

Fulya Özkalyoncuoğlu Kimdir? Fulya Özkalyancuoğlu Nasıl Meşhur Oldu?

Funda Özkalyancuoğlu-1

Funda Özkalyoncuoğlu
Doğum tarihi : –
Funda Özkalyoncuoğlu kaç yaşında : –
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : TV sunucusu
Funda Özkalyoncuoğlu doğum yeri : İstanbul

Funda Özkalyoncuoğlu Biyografisi
Hafta içi her sabah TV 8’de yayınlanan “Aramızda Kalmasın” programının sunucularındandır.

Funda Özkalyoncuoğlu, 4 kardeşi vardır. İstanbul Üniversitesinde okurken bir yandan da THY’da çalıştı.
Yıllarca at bindi ve binicilik hakemidir. Merkez Hakem Kurulu üyesi ve aynı zamanda İstanbul il Spor temsilcisidir.

Funda Özkalyoncuoğlu, İyi bir radyo dinleyicisiydi ilk önce… Sonra telefon bağlantısıyla bir radyo programına katıldı ve bilgi birikimlerini, renkli yorumlarını esprili bir dille dinleyicilerle paylaştı, ardından konuk oldu programa ve en sonunda Alem FM’de “Bonbon Funda ile Hayat” adlı program yapmaya başladı.

Radio N101’de hafta içi her sabah 07.00 -10.00 arası yayın yapan “Best Of Cem Ceminay Back Up Morning Show” programında Cem Ceminay’ın partneri oldu.

2011 yılında Star TV’de yayınlanan “Yerden Göğe” isimli programın üç sunucusundan biri oldu. Diğer sunuculardan Rasim Ozan Kütahyalı ile yaşadığı sorun yüzünden programdan ayrıldı.

Funda Özkalyoncuoğlu, bir zamanlar Kanal 1 televizyonunda Mehmet Coşkundeniz ile beraber sabah kuşağı programı yaptı. Daha sonra Acun Ilıcalı Tv8 kanalını satın aldıktan sonra Acun Ilıcalı tarafından “Aramızda Kalmasın” adı ile bir sabah programı yapmaları için Funda Özkalyoncuoğlu, Jess Molho ve Tuba’ya teklif etmiştir.

Funda Özkalyoncuoğlu, hafta içi her sabah TV 8’de yayınlanan “Aramızda Kalmasın” programını Jess Molho ile birlikte sunmaktadır.

Funda Özkalyoncuoğlu, 20 yaşında evlendi. 9 aylık hamile iken boşandı. Bir oğlu vardır.

Kitapları :
2011 – İhanete Uğramış Yemekler

Kaynak:Biyografi.info

Yorum Yazın

XHTML: HTML Etiketi Kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>