Yayınlandı: Pts, Eki 15th, 2018

Duygu Leloğlu kimdir?

Duygu Leloğlu Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV-Sinema Bölümü Mezunudur. Fransa’da ‘Avrupa Birliği gazeteciliği’, daha sonra ise Belçika’da ‘Avrupa Araştırmaları’ dallarında yüksek lisans programlarını tamamlayan Leloğlu Brüksel’de yaşadığı yıllarda gazetecilik yapmıştır.

Son olarak Nisan 2011 tarihine kadar Sabah gazetesinin Brüksel temsilciliği görevini üstlenen Duygu Leloğlu ayrıca son iki üç yıldır Euronews televizyonuna dünyanın değişik yerlerinde haber dosyaları hazırlamıştır.

Nisan 2011’de İstanbul’a taşınan Leloğlu A Haber televizyon kanalına transfer oldu. Duygu Leloğlu Hafta içi her gün, iki defa 11:35 ve 15:35’de ‘Satır Arası’ adlı programı hazırlayıp sunmaktadır. Her cumartesi ise 13:15-14:00 arasında Fehmi Koru ve Hasan Bülent Kahraman ile birlikte, ‘Beyin Fırtınası’ adlı programı yapmaktadır.

Yorum Yazın

XHTML: HTML Etiketi Kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>